Vernisáž na zámku v Linhartovech

1. července 2017 bude zahájena výstava fotografií - 20 let po povodni a výstava fotografií a pohlednic Jiřího Křivy.

23. 6. 2017 Zobrazit více

V pátek 7. července bude úřad v Městě Albrechticích uzavřen.

22. 6. 2017 Zobrazit více

20 let po povodni

Na zámku v Linhartovech si po celý červenec můžete připomenout ničivou povodeň z roku 1997.

22. 6. 2017 Zobrazit více

Aktuality z výstavby kanalizace

Aktuality z výstavby kanalizaceNajednou se kope na dvou ulicích

21. 6. 2017 Zobrazit více

Zahájení sezóny na koupališti

Zahájení sezóny na koupalištiTaké zbrusu nové technologie úpravy bazénové vody zahajují provoz

20. 6. 2017 Zobrazit více

Pozvánka na 28. zasedání zastupitelstva města

21. června 2017 se v klubovně tělocvičny ZŠ bude konat 28. veřejná schůze zastupitelstva města.

19. 6. 2017 Zobrazit více

Mistrovství ČR družstev mladších žáků v šachu

KTCM TJ Město Albrechtice spolu se šachovým oddílem TJ Lokomotiva Krnov
pořádá z pověření Šachového svazu České republiky Mistrovství ČR družstev mladších žáků v šachu.

15. 6. 2017 Zobrazit více

Dočasné uzavření kompostárny

Od 15.6.2017 až do 31.7.2017 bude kompostárna uzavřena z důvodu naplnění kapacity, zpracování navezeného bioodpadu a založení nového kompostu.

14. 6. 2017 Zobrazit více

Město na věže neběželo

Na sobotu 10. června 2017 byla naplánována akce " Město běží na věže". Organizátoři již od půl osmé chystali u rozhledny časomíru, stánek, ozvučení. Bohužel počasí akci nebylo nakloněno a od rána pršelo. Závodníci přesto často volali organizátorům a zjišťovali aktuální informace. Několik neohrožených závodníků dorazilo i přes nepřízeň počasí. Protože déšť neustával a na mokrém povrchu rozhledny by byl běh nebezpečný, byla akce přesunuta na náhradní termín, který bude upřesněn.

Letos poprvé byl přichystán pohár nejen pro celkového vítěze, ale i pro vítěze v kategorii žen. Pan místostarosta Martin Špalek využil příležitosti, že byla přítomna dvojnásobná vítězka minulých běhů Zuzka Vrbová a předal jí putovní pohár .

Věříme, že v náhradním termínu bude počasí přát více.

Město běží na věže Město běží na věže Město běží na věže

14. 6. 2017 Zobrazit méně

Předpokládaný harmonogram prací na kanalizaci

Firma Gasco zveřejnila plánovaný harmonogram prací na kanalizaci ve vilové čtvrti.

12. 6. 2017 Zobrazit více