Město běží na věže

Typ: ostatní
Město běží na věže 15. ročník běhu na rozhledny

Město běží na věže

Město Město Albrechtice uspořádalo dne 11.5.2019 sportovní akci MĚSTO BĚŽÍ NA VĚŽ. Pátý ročník této akce se  vydařil, počasí nám přálo , účast byla menší, ale nasazení bylo obrovské. Někteří závodníci byli dobře připravení a někteří si běh na věž vyzkoušeli poprvé. Zkušenosti byly vidět zejména při rozvržení sil, které pod vrcholem rychle ubývaly. Celkové vítězství mužské kategorie obhájil Daniel Veleba s časem  30:32 sekund a za ženy byla přerušena série Zuzky Vrbové, která se pro nemoc nemohla zúčastnit a prvenství převzala Hana Bednarčíková s časem 35:69 sekund.

2

Dále se účastnili borci, kteří nedosáhli ve své kategorii na vítěznou příčku, ale dokázali vyběhnout 149 schodů a převýšením 25m také ve slušném čase :

Pokludová Anna – 57:96, Blažek Ondřej – 37:76, Hajda Michal - 38:59, Pecháček Antonín - 39:51, městská kamera + Hlaváček Vladislav - 1:23:60

Všem účastníkům gratulujeme, přejeme hodně sportovních i osobních úspěchů a těšíme se na další ročník této akce.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění  této akce.