Mikroregion pořídil nová vozidla

Mikroregion pořídil nová vozidla  1Některé obce Mikroregionu Krnovsko získají užitkové elektromobily
Mikroregion pořídil nová vozidla

V rámci projektu „Pořízení elektrických vozů pro obce mikroregionu Krnovsko“ dodavatelská firma nyní předává 5 tříkolek a 3 čtyřkolová vozidla. Vozidla na elektrické baterie takto získají obce Zátor, Hlinka, Třemešná, Býkov–Láryšov, Rusín, Město Albrechtice a Liptáň. Nákup vozidel podpořil Státní fond životního prostředí. Ve středu 5. prosince 2018 bylo na sběrný dvůr v Městě Albrechticích dodáno čtyřkolové vozidlo se sklápěčkou o nosnosti 1 tuny, které poslouží při údržbě veřejné zeleně, veřejných prostor nebo při přepravě materiálu. Jakmile se pro toto vozidlo zajistí registrační značky, vyrazí do města k zimní údržbě s posypem na chodníky a mosty.

Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 15:10