Setkání s jubilanty v roce 2017

Setkání s jubilantyJednou do roka pořádá město setkání s jubilanty

Setkání s jubilanty

V úterý 10. října 2017 se v malém sále tělocvičny Základní školy v Městě Albrechticích uskutečnilo setkání s jubilanty, kteří slaví své významné životní jubileum v tomto kalendářním roce. Pozváno bylo téměř 190 občanů a na slavnostní setkání se dostavilo kolem 50 oslavenců.  Přítomní hosté si vyslechli projev místostarosty města pana Martina Špalka, po slavnostním přípitku obdrželi kytičku a zapsali se do kroniky města. Občerstvení pro všechny zúčastněné obstaraly jako vždy členky Sboru pro občanské záležitosti ve spolupráci s matrikou města. O hudbu k poslechu a tanci se postaral pan Zdeněk Břicháček s malou zpěvačkou Žanetkou Juříkovou.

Kulturním pásmem přispěly k pobavení jubilantů také děti z poboček Základní umělecké školy Město Albrechtice. Malí hudebníci z Holčovic a okolí se představili několika skladbami na klavír a kytaru, a závěrem svého vystoupení předvedli známé hudební skladby a písně, zcela netradiční způsobem, s naladěnými zvonky. Za své vystoupení byli hudebníci odměněni dlouhým potleskem, malým pohoštěním a děkovnými dárečky.

Po vystoupení žáků ZUŠ hrála dále k tanci i poslechu kapela pana Zdeňka Břicháčka. Mnozí jubilanti se tak často i po  letech mohli setkali se svými vrstevníky, dobře se pobavit a zavzpomínat.

Zobrazit fotogalerii

Vytvořeno: 12. 10. 2017