Úspěšní šachisté na MěÚ

Úspěšní šachisté na MěÚ 1Místostarosta města ocenil sportovní výkon a vzornou reprezentaci města a školy šachistů ze základní školy.
Úspěšní šachisté na MěÚ

V úterý 30. ledna 2018 byla v obřadní síni městského úřadu slavnostně přijata dvě družstva žáků Základní školy, Opavická 1 v Městě Albrechticích. Tyto družstva tvořili žáci, kteří se zúčastnili krajských finále škol mladších a starších žáků v šachu. V Ostravě dne 16. 1. 2018 v kategorii 1. - 5. tříd ze 14 nejlepších týmů z celého Moravskoslezského kraje skončili naši mladí nadějní šachisté na krásném 6. místě.  V Krnově dne 18. 1. 2018 v kategorii 6. - 9. tříd získali v silné konkurenci 13 týmů z velkých měst naši starší šachisté vynikající 3. místo.

Místostarosta města ve svém projevu ocenil jejich sportovní výkon a vzornou reprezentaci města a školy. Zároveň poděkoval trenérům Ing. Karlu Handlířovi a p. Miroslavu Hrbáčkovi za přípravu žáků na krajská finále.  Potom všem přítomným předal Pamětní listy a drobné dárky.  Za mladší žáky byli oceněni M. Grček, D. Štilecz, F. Veselý, L. Krótki, D. Živčák a za starší žáky P. Kohut, J. Raptis, J. Veselý, D. Galuška.

Vytvořeno: 2. 2. 2018
Poslední aktualizace: 6. 2. 2018 07:24