Vítání nových občánků

Vítání nových občánků 1V sobotu 29. června jsme letos podruhé přivítali nové občánky
Vítání nových občánků

V sobotu 29 června 2019 se v obřadní síni albrechtické  radnice konalo druhé vítání nových občánků v tomto roce.  Této slavnosti se zúčastnilo šest maminek se svými dětátky.
Všichni přítomni si vyslechli slavnostní projev starostky města Ing. Jany Murové.  Po slavnostním projevu se každá maminka se zapsala do kroniky sboru pro občanské záležitosti a z rukou starostky dostala malou kytičku, upomínkové předměty a finanční dar města každému děťátku.
Nakonec se všichni přítomni zapsali do kroniky a rodiče se svými dětmi se střídali u kolébky, aby si pořídili na památku několik fotografií. Popřejme novým občánkům do života hodně zdraví, štěstí a radosti.

Vytvořeno: 1. 7. 2019
Poslední aktualizace: 1. 7. 2019 14:45