Pravidla pro poskytování finančního daru

Postup pro povolení čistírny odpadních vod (ČOV)

1. Nechat si zpracovat projektovou dokumentaci autorizovanou osobou pro umístění a stavbu ČOV.
  2. Získat závazná stanoviska dotčených orgánů (Koordinované závazné stanovisko Městského úřadu Krnov).
  3. Podat žádost o společné povolení stavby ČOV na speciálním stavebním úřadě à vodoprávní úřad v Krnově, odbor životního prostředí, Hlavní náměstí 96/1, 794 01 Krnov.
  4. Po vydání společného stavebního povolení (po nabytí právní moci)/společného souhlasu (po nabytí účinnosti) pro stavbu ČOV je možné zahájit stavbu ČOV.
  5. Po dokončení stavby ČOV je potřebné podat žádost o vydání kolaudačního souhlasu nebo kolaudačního rozhodnutí opět u vodoprávního úřadu v Krnově, odbor životního prostředí, Hlavní náměstí 96/1, 794 01 Krnov.
  6. Po vydání kolaudačního souhlasu nebo kolaudačního rozhodnutí je potřebné podat žádost na příslušném formuláři, který naleznete v odkazu „Pravidla pro poskytování finančního daru“. Tuto vyplněnou žádost podáte na Městském úřadě v Městě Albrechticích, jejíž přílohou bude kopie povolení k užívání stavby a kopie výpisu katastru z nemovitostí.

Ve výjimečném případě může dojít k jinému postupu povolení stavby ČOV, než je zde uvedeno.