Adventní čas v Městě Albrechticích

V pátek 25. listopadu se ve Městě Albrechticích uskutečnil Vánoční jarmark a slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

V pátek 25. listopadu se ve Městě Albrechticích uskutečnil Vánoční jarmark. Vůně svařáku a nejrůznějších pochutin zaplnila náměstí a přilákala tak nespočet lidí. Děti z MŠ, ZŠ a ZUŠ předvedly svá taneční a pěvecká vystoupení. Návštěvníci měli možnost zakoupit si různé vánoční dekorace, výrobky a drobné dárky. K Vánocům neodmyslitelně patří pohoda, klid, ale také plnění přání těm nejmenším. Proto výtěžek z našeho stánku s punčem věnujeme na vybavení prvňáčka Tomáše, který trpí sluchovým postižením. Vánoční atmosféru doplnila nepřehlédnutelná 4 metry vysoká loutka anděla s loutkovodiči, která vyvolala úžas u nejednoho návštěvníka. O hudební doprovod se postarala vždy skvělá skupina Martina Kachlíka. Vánoční trhy vyvrcholily slavnostním rozsvícením stromu, velkolepým ohňostrojem a obrovským potleskem. Děkujeme všem účinkujícím, stánkařům, skupině ČEZ za podporu, a především vám všem za návštěvu. Přejeme všem klidný adventní čas a radostné prožití vánočních svátků.

Datum vložení: 28. 11. 2022 13:30
Datum poslední aktualizace: 16. 8. 2023 7:46