Adventní setkání u vánočního stromu

V pátek 30. listopadu 2012 se rozsvítil vánoční strom

V pátek 30. listopadu 2012 celé odpoledne probíhalo na náměstí v Městě Albrechticích adventní setkání u vánočního stromu. Od rána na náměstí vyrostlo 15 stánků, kde se představili se svými aktivitami místní poskytovatelé sociálních služeb (Harmonie, Help-In, Slezská diakonie), ale i řezníci, řezbáři, krajkářky... Na velkém zastřešeném podiu vystoupily se svým programem děti z mateřské školy, žáci základní a základní umělecké školy z Města Albrechtic i Krnova. Návštěvníkům se představila skupina pedagogů základní umělecké školy - Duo White. Úderem 17. hodiny nastal čas pro rozsvícení tradičního vánočního stromu, který děti letos pojmenovali Radovánek. Loni se vánoční strom jmenoval Laskaváček.

Setkání u vánočního stromu bylo financováno z Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost.

v1

v4