Den dětí

V sobotu 30. května 2015 proběhl v areálu fotbalového hřiště FK Avíza Město Albrechtice Dětský den společně s Dnem obce, který pořádalo město Město Albrechtice.

Den dětí

V sobotu 30. května 2015 proběhl v areálu fotbalového hřiště FK Avíza Město Albrechtice Dětský den společně s  Dnem obce, který pořádalo město Město Albrechtice.

Sobotní den byl už od rána zalitý sluncem, jen odpoledne trošičku popršelo, a poté počasí opět přálo. Pro děti byly připraveny soutěže od firmy FUN-LINE Oldřicha Mičana a malé občerstvení. V kulturním programu vystoupili žáci MŠ, ZŠ, ZUŠ, úvod se závěrem patřil Dechové hudbě Města Albrechtic. Program uváděla paní Veronika Glötzerová. Děti se také mohly podívat na požární techniku místní JSDH a zadovádět si v mýdlové pěně. V areálu hřiště byly prodejní stánky s různým zbožím a pouťové atrakce. Závěr kulturního programu patřil dětské tombole, kterou se podařilo připravit za přispění těchto firem a podnikatelů - Taylor okna dveře, Autozam Zdeněk Baláš, Rychlostav Christos Liolios, Dřevo a les Petr Marek, Večerka Vendulka Adamčíková, Krnovské opravny a strojírny, Elektro Petr Chovaniok, Květinářství Aira manželé Vrbovi, Josef a Jiří Žídkovi, Reking Rostislav Král, Restaurace Gól Rostislav Gajdoš, DAVO Dana Volková. Všem sponzorům patří náš dík.

Večer byl zakončen diskotékou DJ Martina Hradečného z Krnova.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě Dne dětí a přispěli ke zdárnému průběhu.

Na závěr je třeba připomenout, že v průběhu diskotéky se stal incident, který do budoucna může mít vliv na pořádání akcí ve městě.

Martin Špalek

místostarosta