Discgolfové odpoledne

18. 6. si mohli zájemci vyzkoušet novou sportovní aktivitu a projít discgolfové hřiště v parku B. Smetany.

Projít si provizorní discgolfové hřiště mohli návštěvníci parku Bedřicha Smetany v sobotu 18. června od 14 do 17 hodin. Parta nadšenců pro ně připravila discgolfové odpoledne se vším všudy. Nechyběla instruktáž od odborníků, kteří vysvětlili správné držení disku i házení, ale i podrobná pravidla této hry. Disky létaly do košů, puttovalo se a soutěžilo. Nejlepší střelci byli odměněni disky nebo sladkostí. Každý hráč se mohl občerstvit dobrým pitím a tyčinkou plnou energie. Děkujeme městu Město Albrechtice za finanční dar, který na tuto akci poskytlo a hráčům z krnovského discgolfového klubu DGC Silesians Krnov za pomoc při organizaci. Pokud chcete podpořit výstavbu discgolfového hřiště v parku, hlasujte pro projekt "DISCGOLF PRO MĚSTO" v participativním rozpočtu do 30. června.
Hlasujte zde - https://milionproalbrechtice.cz

René Chmelář