Fotbalový anděl

Město předalo kancelářské prostory spolku Fotbalový anděl.

Fotbalový anděl získal kancelářské prostory

Dne 2. července 2020 předala starostka města Jana Murová kancelářské prostory Fobtalovému andělovi. Tyto prostory bude mít spolek od města pouze za cenu služeb. Prostory jim značně ulehčí práci a město tak mohlo pomoct dobré věci.

Fotbalový anděl je spolkem, jehož členy spojuje láska ke sportu, zejména fotbalu, a chuť pomáhat a plnit sny těm, kteří si to nemohou dovolit. „Myšlenka pomáhat fotbalem vznikla, když jsme chtěli pomoct jednomu našemu známému, který má dítě po úrazu připoutané na vozík, akce se povedla, a tak jsme pokračovali,“  komentuje důvod vzniku spolku jeden z ředitelů Jan Holouš. Společně s ním je ředitelem Pavel Rejda z Jindřichova a k dalším členům pak patří Martin Lhotka a Dan Kmínek. Cílem vzniku spolku je především chuť pomáhat nemocným, postiženým a sociálně slabším dětem.

Datum vložení: 3. 7. 2020 9:40
Datum poslední aktualizace: 3. 7. 2020 9:58