II. kolo volby prezidenta České republiky

Ve dnech 27. a 28. 1. proběhne II. kolo volby prezidenta ČR. Upozorňujeme na změnu sídla volebního okrsku č. 1. a 2. Hlasovací lístky budou k dispozici ve volební místnosti.

Ve dnech 27. a 28. ledna 2023 proběhne II. kolo volby prezidenta České republiky.

II. kolo volby prezidenta České republiky se uskuteční:

• dne 27.01.2023 od 14.00 hodin do 22.00 hodin
  • dne 28.01.2023 od   8.00 hodin do 14.00 hodin

HLASOVACÍ LÍSTKY PRO 2. KOLO VOLEB SE VOLIČŮM DO SCHRÁNEK NEDISTRIBUUJÍ. BUDOU K DISPOZICI PŘÍMO VE VOLEBNÍ MÍSTNOSTI.

UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU SÍDLA VOLEBNÍHO OKRSKU č. 1. a 2.

Místo konání voleb a volební okrsky

MĚSTO: MĚSTO ALBRECHTICE

• Číslo volebního okrsku: 1 a 2 – společné sídlo obou okrsků
  • Volební okrsek č. 1: pro voliče bydlící v Městě Albrechticích na ul. B. Němcové, B. Smetany, Dělnická, Dvořákova, Jiráskova, K. Čapka, Krátká, Krnovská, L. Janáčka, Míru, Nábřežní, nám. ČSA, Na Pastuši, Nemocniční, Okružní, Opavická, Palackého, Pod Hůrkou, Pod Lesem, Polní, P. Nováka, Slezská, S. Tůmy, Tyršova, U koupaliště, Úzká, Vodní, Zahradní a místní části Burkvíz, Česká Ves, Žáry.
  • Sídlo volebního okrsku: budova Měšťanského domu, nám. ČSA 21/22, 1.patro
  • Volební okrsek č. 2: pro voliče bydlící v Městě Albrechticích na ul. Celní, Čes. Legií, Hašlerova, J.Wolkra, Lázeňská, Nádražní, Nerudova, Odboje, Osoblažská, Osvobození, P.Bezruče, Poštovní, V Sadě, Zámecká a místní části Biskupice, Piskořov.
  • Sídlo volebního okrsku: budova Měšťanského domu, nám. ČSA 21/22, 1.patro

MĚSTO: MĚSTO ALBRECHTICE - MÍSTNÍ ČÁST LINHARTOVY

• Volební okrsek č. 3: pro voliče bydlící v Městě Albrechticích místní části Opavice, Linhartovy.
  • Sídlo volebního okrsku: zámek Linhartovy č.p. 36, přízemí

MĚSTO: MĚSTO ALBRECHTICE - MÍSTNÍ ČÁST HYNČICE

• Volební okrsek č. 4: pro voliče bydlící v Městě Albrechticích místní části Hynčice, Dlouhá Voda, Valštejn, Ztracená Voda.
  • Sídlo volebního okrsku: místnost v přízemí budovy pošty a prodejny potravin Hynčice č.p. 27
Datum vložení: 26. 1. 2023 9:55
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2023 11:47