Informace o slevách za třízený odpad

Celkem se do třízení zapojilo cca 170 občanů a domácností.

Informace o slevách za třízený odpad

Po počátečním zájmu se průměrně každý týden registrují 1-2 noví občané. Celkem se jich do třízení zapojilo cca 170. Pro množství vytřízeného odpadu se jednou za týden všechny obdržené pytle s odpadem zváží a slevy zaevidují do systému. „Obvykle jsme svezli 1800 – 2100 kg plastů, záleží na ročním období a 600 kg papírů. Teď vytřídíme průměrně o 500 kg plastů a 1000 kg papíru více. Protože se jedná o suroviny, které můžeme dál odprodat, pokrývá nám to značně náklady na poskytnuté slevy. Máme již dva poplatníky, kteří za půl roku dosáhli již maximální slevy.“ říká vedoucí sběrného dvoru p. Anton.

Po přihlášení na stránkách města a zadání jedinečného kódu lze zobrazit výši slevy. Údaje pro přihlášení i další informace ohledně třízení odpadu u p. Lukáše Antona.

Vytřízený odpad Přehled slevy

Datum vložení: 5. 8. 2015 0:00