Izer pobavil ve dvou vstupech a nevynechal ani pár "bačovských"

Zdeněk Izer svým nezaměnitelným humorem pobavil diváky ve dvou vstupech a nevynechal ani oblíbené bačovské vtipy.

V pátek 19. května dorazil do Města Albrechtic oblíbený komik a bavič Zdeněk Izer. Svým nezaměnitelným humorem pobavil diváky ve dvou vstupech a nevynechal ani oblíbené bačovské vtipy.

Izer předvedl ve velkém sále tělocvičny ZŠ řadu oblíbených scének, parodií, mnoho skvělých vtipů a imitace několika českých zpěváků, mezi nimiž lze jmenovat Michela Kocába nebo Michala Davida, dokonce předvedl také povedenou imitaci RoboCopa. Celé představení bylo obohaceno o nejrůznější zábavné kostýmy, hudbu a zvukové efekty.

Diváci vystoupení hodnotili velmi pozitivně, závěrem proběhlo fotografování – velké díky patří Zdeňku Izerovi za skvělé představení, a také všem zúčastněným za návštěvu.

Datum vložení: 22. 5. 2023 8:00
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2023 11:01