Kraj spustil nový web na pomoc podnikatelům

Web rychle, jednoduše a zdarma pomůže podnikatelům se zorientovat v aktuálně nabízené podpoře z regionálních, státních i evropských programů.

Moravskoslezský kraj spustil nový projekt "Rychlá rada". Jedná se o webové stránky https://rychla-rada.cz/, kde podnikatelé najdou přehledně a na jednom místě dostupné programy a podpory.

• Určeno především pro podnikatele z Moravskoslezského kraje, kteří museli omezit své ekonomické aktivity v důsledku koronavirové pandemie.
  • Podnikatelé se mohou rychle, jednoduše a zdarma zorientovat v aktuálně nabízené podpoře regionálních, státních i evropských programů.

V rámci webovýh stránek funguje i online poradna pro podnikatele a firmy. Dotazy budou zodpovídány nejpozději do 24 hodin. Odpovídat budou odborníci z Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje, CzechInvest, Moravskoslezský pakt zaměstnanosti z.s., Moravskoslezské inovační centrum a.s., Moravian-Silesian Tourism a.s., advokátní kancelář Frank Bold Advokáti, s.r.o., poradenská společnost BeePartner a.s a odbor regionálního rozvoje a cestovního ruchu Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

Datum vložení: 7. 4. 2020 11:16
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2020 13:20