Rovnou na obsah Rovnou na menu
Město Albrechtice

Lyžařský kurz pro sedmáky zdarma

Ve dnech od 12. 3. do 16. 3. se konal pětidenní lyžařský kurz pro žáky 7. tříd na Kopřivné zcela zdarma.

Ve dnech od 12. března do 16. března se konal pětidenní lyžařský kurz  na Kopřivné pro žáky 7. tříd zcela ZDARMA. Dětem bylo poskytnuto ubytování, celodenní strava a skipasy. Pro polské děti, které nemají tolik zkušenosti s lyžováním byli nápomocni kvalifikovaní instruktoři. Tak též pro ně bylo zajištěno lyžařské vybavení. Dopolední a odpolední náplní lyžařského kurzu byla výuka lyžování, večerní program byl koncipován tak, aby se děti společně zapojily do her a aktivit. Lyžařský kurz se konal v rámci projektu Spolu je nám nejlíp. Projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Datum vložení: 17. 3. 2023 6:59
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2023 8:30

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu