Město bude mít strategický plán

Město Albrechtice bude mít strategický plán. Ten by měl zodpovědět na otázku, jak se bude město rozvíjet do budoucna.

Jak by se mělo Město Albrechtice rozvíjet v dlouhodobém horizontu? Na tuto otázku by měl odpovědět nový Strategický plán Města Albrechtice, s jehož přípravou město v tomto období začíná. V rámci jeho přípravy probíhá dotazníkové šetření, do kterého se můžete aktivně zapojit.

Strategický plán je společnou představou města a jeho obyvatel, jak se má město do budoucna rozvíjet. Dokument vytváří základ pro rozhodování o tom, do čeho je žádoucí investovat nebo jaké má problémy a v jakých oblastech je potřeba řešit.

Záměrem města je do tvorby strategie zapojit různé skupiny odborníků, významné osobnosti, ale především širokou veřejnost. Proto jsme pro vás připravili krátké dotazníkové šetření, které je k dispozici online na tomto odkaze.

Vaše aktivní účast v rámci tohoto šetření nám velmi pomůže k vytvoření strategie, jejíž výslednou podobu tak můžete svým názorem ovlivnit. Budeme rovněž rádi za vaše další podněty, myšlenky a vize, které nám v rámci tohoto průzkumu sdělíte.

Dotazník bude možné vyplnit také v papírové podobě na městském úřadě na podatelně, v městské knihovně a v domě s pečovatelskou službou ve společenské místnosti.

Podněty pro tvorbu nového strategického plánu budou sbírány také v rámci diskuze odborné pracovní skupiny a veřejných projednávání, o kterých vás na stránkách města a FB budeme ještě informovat. Další možností, jak se může veřejnost do vytváření nového strategického plánu zapojit, bude také pocitová mapa, která bude na podzim tohoto roku k dispozici jak v elektronické podobě na webových stránkách města, tak v papírové podobě na místech, která budou ještě upřesněna. Pocitová mapa umožní občanům vyjádřit se k tomu, jak se cítí na místech, kde žijí nebo pracují.

Dotazník bude možné vyplnit do konce prázdnin. Strategický plán, na kterém město spolupracuje se společností KPMG Česká republika, bude k dispozici na začátku roku 2022. Do té doby vás ale budeme prostřednictvím komunikačních kanálů města dále informovat o průběhu jeho zpracování.

Datum vložení: 27. 7. 2021 8:00
Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2021 8:32