Nabídka zájezdů

Spolek Zahrádkáři M.A. připravují atraktivní jarní zájezdy za poznáním a zážitky a nabízejí volná místa.

Spolek Zahrádkáři M. A. připravují atraktivní jarní zájezdy za poznáním a zážitky a nabízejí volná místa.

Zájezd do Polska za azalkami - nákupní zájezd
V neděli 21. 5. 2023 pojedeme do polských Pisarzowic, kde navštívíme školku, ukázkovou zahradu a nákupní centrum rostlin všeho druhu. Následně zastavíme v Pszczyně, kde budou probíhat Daisy days, což je vzpomínková akce na význačnou občanku na náměstí městečka.

• Přihlášky (spolu se zálohou): na velikonoční výstavě spolku a u paní Tomíčkové (732 386 427) nebo paní Gavendové
  • Cena zájezdu: pro členy 300 Kč, pro nečleny 550 Kč

Zájezd na zahradní a kulturní veletrh v Otmuchově - nákupní zájezd
Lato Kwiatow v Otmuchově - v pátek 30. 6. bychom se rádi vypravili na polskou Floru, která si nezadá kvalitou s českými známými výstavami. Předností jsou ceny, nové výpěstky a nabídka sortimentu doprovázená kulturními akcemi na náměstí městečka. Zájezd předběžně kalkulujeme cenou 200 Kč.

• Přihlášky: u výboru spolku
Datum vložení: 30. 3. 2023 7:00