Nová veřejná zakázka

Vyhlašujeme novou veřejnou zakázku.

• Byla zveřejněna nová veřejná zakázka - Revitalizace parku B. Smetany - horní hřiště.
  • Druh veřejné zakázky: stavební práce
  • Stručný popis předmětu: Předmětem zakázky jsou stavební práce týkající se úpravy části pozemku parku Bedřicha Smetany v Městě Albrechticích. Jedná se především o povrchové úpravy terénu, sadové úpravy a doplnění herních prvků. Dodavatel současně nacení dodávku a osazení třech kusů laviček. Umístění laviček bude upřesněno na místě. Zahájení realizace se předpokládá začátkem července 2023 v závislosti na klimatických podmínkách. Délka výstavby se předpokládá 75 kalendářních dní. Místem plnění je park Bedřicha Smetany ve Městě Albrechticích, parc. č. 1753/4 v k.ú. Město Albrechtice. Stavba bude provedena podle projektové dokumentace zpracované v 10/2019 oprávněnou osobou, a to subjektem Ing. Grigorios Akritidis, Tyršova 304/20, 793 95 Město Albrechtice, IČ: 88652548, ČKAIT 1103829.
  • Nabídky, resp. žádosti o účast podávat: do 16. června 2023 do 8:00 hodin prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://zakazky.mesto-albrechtice.cz).
  • Pro více informací klikněte zde.
Datum vložení: 2. 6. 2023 7:00
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2023 7:06