Poděkování města

Poděkování města adresované FK Město Albrechtice a jeho příznivcům.

Při běžné kontrole města jsem si všiml, že v areálu FK je zvýšený pohyb osob a motorových vozidel. Proto jsem se šel podívat, co se zde děje. K mému údivu jsem zjistil, že část členské základny FK, pod vedením předsedy pana Romana Bočka, ale také příznivci, kteří rádi chodí na zápasy, se rozhodli zrekonstruovat staré a nevzhledné posezení a vybudovat nové.
Poděkování patří všem, kteří se nebáli a přiložili ruku k dílu. Jedná se o členy FK – Josefa Zikla, Jiřího Mlčouška, Aleše Mlčouška, Radka Kalu a Petra Kmínka.
Zvláštní poděkování patří našim seniorům Janu Hrbáčkovi, Dimitriu Romanidisovi a Josefu Bočkovi, kteří podporují FK pravidelnou účastí na všech zápasech, a nebáli se přiložit ruku k dílu a svůj um při budování nového posezení.
Vše se podařilo vybudovat díky obětavosti předsedy Romana Bočka, který neváhal obejít sponzory a zajistil tak veškerý potřebný materiál.
SponzořI:  Sběrné suroviny s.r.o, Krnov
                  Autozam – Zdeněk Baláš