Promítání letního kina

Zveme občany na promítání letního kina, které se uskuteční 4. července 2022 na fotbalovém hřišti FK.

Rádi bychom vás pozvali na první promítání letního kina, které se uskuteční 4. července 2022 ve 21:30 hodin na fotbalovém hřišti FK Město Albrechtice, kde budeme promítat film: Gump - pes, který naučil lidi žít.

Český rodinný film režiséra F. A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich.

V hlavních rolích: Boleslav Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Ivan Trojan, Karel Roden a další.

Více informací o filmu: zde

Datum vložení: 17. 5. 2022 10:41
Datum poslední aktualizace: 16. 8. 2023 6:49