Rozšíření veřejného osvětlení na ulici Opavická

Výškové sloupy byly osazeny i na ulici Opavická

Ve středu 6. října 2015 byly osazeny zbylé výškové sloupy nového rozvodu veřejného osvětlení před místní základní školou na ulici Opavická. Jedná se rozšíření rozvodu veřejného osvětlení tak, aby byla předpisově nasvětlena křižovatka ulic Nemocniční a Opavická, poněvadž touto ulicí budou  během několika týdnů projíždět vozidla záchranné služby a hasičů se zapnutými výstražnými majáky. Zároveň je vyřešeno nasvětlení přechodu pro chodce mezi autobusovými zastávkami u základní školy. Při té příležitosti je zde připraven výškový sloup, na kterém bude umístěna kamera monitorující oblast křižovatky ulic Nemocniční – Opavická, oba vchody do základní školy, železniční přejezd na ulici Opavická a také nové výjezdové centrum jednotky Sboru dobrovolných hasičů Město Albrechtice a Zdravotnické záchranné služby MSK.

sloupy 1 sloupy 2 sloupy 3

Datum vložení: 8. 10. 2015 0:00