Víkend plný akcí

V pátek 24. a sobotu 25.5.2013 mohli se občané zúčastnit čtyř akcí

V pátek 24.5. odpoledne se otevřel místní kostel široké veřejnosti, poněvadž se zapojil do celorepublikové akce "Noc kostelů". Návštěvníkům se koncertem představil pěvecký sbor ZUŠ Bruntál. Po koncertě proběhla vernisáž obrazů a modelů významných staveb města a širokého okolí, které do kostela přinesli děti a dospělí. Vystavka bude přístupná v kostele do neděle 9. června.

V sobotu 25.5. se uskutečnilo zahájení sezóny na zámku v Linhartovech trojvernisáží a nových expozic, z nichž největší je věnována unikátní české stavebnici MERKUR.

Členové turistického oddílu TJ Město Albrechtice si již posedmé dali dostaveníčko na chatě Anna, aby zhodnotili loňský rok a svým nejaktivnějším členům předali památeční listy.

Na hřišti FK Avízo Město Albrechtice celý den konala akce u příležitosti otevření zrekonstruovaných kabin s názvem "Den s fotbalem". Pro děti byly na hřišti k dispozici kolotoče a skákací hrad. Diváci viděli vystoupení Ladislava Šína z Rýmařova, který je držitel titulu mistra ČR, Evropy i světa. Všem byla k dispozici technika místních policistů i dobrovolných  hasičů. Na pódiu zazpíval i Elvis Presley z Krnova. Po setmění předvedla svou ohnivou show skupina Historica.  Hlavním programem byl odpoledne turnaj fotbalových mužstev místních firem a organizací. 9 zúčastněných družstev odehrálo ve dvou skupinách 20 utkání, při nichž padlo 44 branek. Vítězství si odneslo družstvo Policie Město Albrechtice.

Pár fotografií si prohlédněte ve fotogalerii ZDE

Datum vložení: 28. 5. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 8. 2017 23:24