Zahrádkářské vítání jara

Poslední březnové dny uspořádal spolek Zahrádkářů velikonoční výstavu s rukodělnými výrobky.

Na poslední březnové dny připravil spolek Zahrádkáři MA velikonoční výstavku s rukodělkami a tvůrčími aktivitami pro děti. Harmonie pak nabídla naší veřejnosti typické dekorace a malé dárečky, které si už tradičně oblíbili naši nejmenší.

Hlavní motto výstavy "Motýli jako poslové jara" naplnily některé třídy v soutěži výtvarných prací. Bylo velmi těžké rozhodnout o vítězi mezi mnoha krásnými díly dětské fantazie všech kategorií. Nicméně první místo vybojovali žáčci a pedagogové ZŠ Hašlerova - blahopřejeme. Za zmínku stojí i velmi oblíbené tvůrčí aktivity, jakými bylo zdobení perníčků a dekorování kraslic.

Myslíme si, že si všichni návštěvníci výstavy náležitě užili krásné předvelikonoční atmosféry mezi barevnými výrobky, jarními rostlinkami, pestrými dekoracemi i trofejemi z nákupu a semínky pro brzké výsevy. Z bohaté návštěvnosti máme velkou radost. Odměny pro malé vítěze byly sponzorovány městem Město Albrechtice.

za výbor Radka Gavendová

Datum vložení: 1. 4. 2023 7:00