Zdeněk Troška bavil všechny generace

Zdeněk Troška přijel se svými "Úsměvy" do Města Albrechtic.

Zdeněk Troška bavil všechny generace

Zdeněk Troška přijel se svými „Úsměvy“ do Města Albrechtic. Ve středu 26. února se rozezněla velká tělocvična základní školy smíchem. Zdeněk Troška zde společně se Simonou Klímovou bavil všechny generace.

Zábavný večer zahájila starostka města Jana Murová. Po úvodní písni Simony Klímové přišel na pódium konečně tolik očekávaný Zdeněk Troška. A že opravdu splnil to, co sliboval. Publikum se smálo od začátku do konce. „Jsme moc rádi, že jste si na nás udělali čas, Simonka krásně zpívá a na mě už nic krásného k vidění není,“ pověděl k zaplněné tělocvičně Troška. Lidem vyprávěl veselé příhody ze života ve Francii i historky z natáčení slavné trilogie Slunce, seno.

Známý gurmán Troška se nezapomněl ani zmínit o jeho lásce k dobrému jídlu. Povídal nejen o šnecích, ale i o jeho postoji k dietám. „Jezte, dokud můžete a až na to nebudete mít, tak pak můžete hrát před sousedy komedii, že držíte dietu,“ smál se režisér. A nejen on, smála se celá tělocvična. Troškovy vtipy obohacovala svými písněmi ze života Simona Klímová.  Oba tvořili sehraný tým, který bavil od začátku do konce.

Datum vložení: 27. 2. 2020 22:14
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2020 22:17