Město má nový kulturní dům

20. září byl slavnostně otevřen Měšťanský dům. První návštěvníci zavítali do jeho nových prostor.

Dne 20. září byl slavnostně otevřen Měšťanský dům. Návštěvníci si mohli prohlédnout nové nádherné prostory ve druhém patře rodného domu Františka Gela.

V prostorách Měšťanského domu byl kromě kuchyňky, toalety, výtahu a apartmánu pro 2+2 osoby vybudován společenský sál pro 100 osob, dále malý salónek pro 20 osob a obřadní síň, která je ideálním místem pro svatební obřady. Malý i velký sál mají své vlastní zázemí a jsou bezbariérové. Prostory jsou ideální pro pořádání svateb, oslav, koncertů, divadel a schůzí spolků. Občané města i ostatní zájemci si mohou od nynějška pronajmout kterýkoliv ze zmíněných prostor (ceník k dispozici na webu města).

Během odpoledne všechny přítomné potěšilo pěvecké vystoupení dětí z Mateřské školky. K poslechu zahrála skupina VOX Martina Kachlíka. Jsme velmi rádi, že máme ve městě opět „kulturák“ a těšíme se na další akce pořádané v Měšťanském domě.

Datum vložení: 21. 9. 2022 8:39
Datum poslední aktualizace: 16. 8. 2023 7:33