První ples za námi, sezóna ale nekončí!

První ročník společenského plesu se konal 28. ledna v Městě Albrechticích – a podle fotek je patrné, že se povedl.

První ročník společenského plesu se konal 28. ledna v Městě Albrechticích – a podle fotek je patrné, že se povedl. Akci uspořádal fotbalový klub společně s tělovýchovnou jednotou, jejíž taneční oddíl si připravil zahajovací číslo s perfektní choreografií, po kterém následovalo vystoupení skupiny Dance4Life.

Dobré jídlo, pití a hlavně skvělá nálada. Tak by se jednoduše dala shrnout atmosféra prvního společenského plesu, který se protáhl až do časných ranních hodin. A protože ke každému plesu patří tombola, nechyběla ani na tom albrechtickém. K nejhezčím výhrám patřila chytrá televize s 50palcovou úhlopříčkou, nábytek na míru, víkendový pobyt ve Štramberku či kolečkové brusle. Sponzorům a všem organizátorům povedené akce děkujeme!

Ples je teď za námi, ale společenská sezóna naštěstí ještě nekončí – už 3. března oslavíme v Měšťanském domě Mezinárodní den žen a 17. března nás čeká Josefovská zábava, kterou ve spolupráci s městem pořádá Sbor dobrovolných hasičů.

Datum vložení: 31. 1. 2023 7:12
Datum poslední aktualizace: 1. 2. 2023 7:17