Sedmáci odjeli na lyžařský kurz

Žáci sedmé třídy odjeli na týdenní lyžařský kurz uspořádaný z česko-polského projektu "Sport nás baví".

V neděli 23. ledna 2022 odjeli žáci sedmých tříd z Města Albrechtic a polského města Gmina Biala na týdenní lyžařský kurz v Karlově pod Pradědem na chatu Jitřenka. V průběhu dne budou děti plnit úkoly na svahu, během odpoledne a večera pak budou mít připravený zábavný program. Cílem je navázat dlouhodobou spolupráci zapojených základních škol. U dětí se předpokládá udržování navázaných přátelství a jejich podpora v dalších letech. Kurz je financován z česko-polského projektu „Sport nás baví“. Z tohoto projektu bylo taktéž pořízeno lyžařské vybavení, které budou žáci využívat i v následujících letech.

Datum vložení: 25. 1. 2022 9:35
Datum poslední aktualizace: 25. 1. 2022 10:27