Vyjádření k ohňostroji

V posledních dnech se množí dotazy a stížnosti na ohňostroj pořádaný městem.

Vážení občané, rádi bychom se vyjádřili k organizaci ohňostroje města, který se bude odpalovat na první adventní neděli 29. listopadu v 18 hodin z Hraničního vrchu. Slavnostní ohňostroj naplánovalo město jako potěšení občanům v předvánočním čase a jako náhradu za zrušený Vánoční jarmark, na kterém v posledních letech ohňostroj nikdy nechyběl. Cena za ohňostroj je 20 000 Kč, nejedná se tedy o částku, za kterou bychom opravili například střechu či jinou nemovitost v majetku města. Celá událost byla předem konzultována s místními hasiči, kteří vše schválili a sami budou při odpalování ohňostroje přítomni. Vše bylo také konzultováno s odborem životního prostředí v Krnově , a to jak z hlediska ochrany zvěře, tak z hlediska ochrany lesního porostu a prostředí, vše je ohlášené a v pořádku.

Datum vložení: 26. 11. 2020 14:40
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2020 14:50