Adresa
nám. ČSA 27/10,
793 95 Město Albrechtice
IČ: 00296228
DIČ: CZ00296228
Ve dnech 3. až 5. června 2026 bude probíhat frézování vozovky. Z důvodu šířkového uspořádání komunikace nebude v místě probíhajících prací umožněn průjezd vozidel. Průjezd bude možný pouze v úseku před nebo za frézou podle aktuálního postupu prací.
Finální pokládka nového asfaltového povrchu proběhne nově ve dnech 10.–12. června 2026.
Po dobu těchto tří dnů bude vjezd do dotčených úseků umožněn pouze vozidlům stavby. Doporučujeme proto občanům, aby svá vozidla nenechávali zaparkovaná u nemovitostí v prostoru stavby a využili parkování na začátku ulic nebo v jiných vhodných lokalitách mimo staveniště.
V průběhu pokládky asfaltového povrchu mohou práce probíhat přímo před konkrétní nemovitostí, což může dočasně znemožnit výjezd vozidla. Žádáme občany, aby s touto situací počítali a v případě potřeby si zajistili odstavení vozidel mimo prostor stavby.