Adventní setkání u vánočního stromu v Městě Albrechticích

Adventní setkání s překvapením - Zlatohorskou městskou gardou

Adventní setkání u vánočního stromu v Městě Albrechticích

V pátek 5. prosince 2014 proběhlo od 13.00 hodin na náměstí v Městě Albrechticích Adventní setkání u vánočního stromu za účasti poskytovatelů sociálních služeb. Ti zde prezentovali své sociální služby a to formou letáčků pro veřejnost, prodávali výrobky vyráběné uživateli sociálních služeb. Ani letos nechyběli stánkaři, kteří nabízeli výrobky s vánoční tématikou, uzenářské výrobky, pro dospělé svařené víno, punč, medovinu, pro děti čaj a horkou čokoládu. Celým odpoledním kulturním programem na pódiu provázela Mgr. Veronika Glötzerová. Od 15.00 hodin  postupně vystoupili žáci Základní umělecké školy, žáci Základní školy a děti Mateřské školy Město Albrechtice. Město jako poděkování přichystalo pro všechny vystupující děti mikulášskou nadílku a pro paní učitelky malou pozornost. Dále svým premiérovým vystoupením také přispěla Zlatohorská císařská městská garda, která předvedla divákům na náměstí pochod, vojenské pořadové povely, střelby z pušek a lehkého polního kánonu. Diváci také zaregistrovali, že tři gardisté jsou Albrechtičáci. Zakončením celého odpoledne bylo v 17.00 hodin rozsvícení vánočního stromu.
Poděkování patří především paní moderátorce, všem dětem, učitelkám, prodávajícím, poskytovatelům, občanům a v neposlední řadě zaměstnancům města za perfektní spolupráci při organizování akce. Už teď se těšíme na další setkání v příštím roce, které věříme, že bude stejně vydařené jako to letošní.

advent advent avent
advent advent advent