Aktuality z výstavby kanalizace

Aktuality z výstavby kanalizace 1

Bagr se přesunil z ulice Tyršova na ulici Pod Lesem

Aktuality z výstavby kanalizace

- V úterý 14.listopadu 2017 bylo odstraněno páteřové vodovodní potrubí z ulice Sokola Tůmy, což si vyžádalo přerušení dodávky pitné vody do celého města a Hynčic.

- Dále pokračují práce na výkopech a pokládce nového potrubí, které odvede dešťovou vodu z celé vilové čtvrti. Jedná se o dolní části ulic Sokola Tůmy a Tyršova. Potrubí na ulici Sokola Tůmy bude vykopáno až do chodníku na ulici B. Smetany, kde se napojí na staré potrubí přímo do potoka. Na ulici Tyršova se nové potrubí napojí na stávající potrubí až za křižovatkou s ulicí Palackého.

- Třetí pracovní skupina se přesunula z horní části ulice Tyršova na ulici Pod Lesem.

- Na ulicích, kde jsou dokončeny všechny výkopové práce, jsou bagrem odstraňovány poškozené obrubníky (např. ulice Dvořákova). Nové obrubníky jsou pokládány na křižovatce ulic Tyršova – Zahradní.

Datum vložení: 14. 11. 2017 13:26
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2017 13:30