Dechová hudba Města Albrechtic ukončila sezonu v roce 2012

Ve črtvrtek 6. prosince 2012 uspořádala dechová hudba města svůj poslední koncert v roce 2012

Na Mikuláše - 6. prosince 2012 Dechová hudba Města Albrechtic zakončila bohatou sezonu roku 2012. Se svými věrnými posluchači bylo zorganizováno dvouhodinové dostaveníčko ve školní jídelně střední školy zemědělství a služeb "Na statku".  Zcela zaplněná jidelna se nechala po dobu dvou hodin unášet tóny nejznámějších polek a valčíků...  Došlo i na chvíle loučení. S kapelou se rozloučil dlouholetý klarinetista pan Placzek, kterému nemoc neumožňuje další hraní. Tímto koncertem dechová hudba poděkovala všem svým příznivcům, bez nichž by nebyla sezona 2012 tak úspěšná. Koncertu se zúčastnili také občané z partnerské obce Komprachtice.

d1

d2