Dětský den a den sociálních služeb

V sobotu 1. června se v parku B. Smetany uskutečnil dětský den. Po celou dobu trvání akce vytrvale pršelo, což mnoho dětí od návštěvy parku odradilo.

Dne 1.června 2013 proběhl v parku B. Smetany v Městě Albrechticích Dětský den a Den sociálních služeb. I přes deštivé počasí se návštěvníci nenechali odradit a přišli si užívat zábavné odpoledne. Pro děti byly připraveny různé hry, jako např.skákání v pytlích, házení míčem a řada dalších.

Poskytovatelé sociálních služeb prezentovali své služby, zájemcům zodpovídali jejich otázky, pomáhali řešit jejich problémy v sociální oblasti.

Po celé odpoledne byl připraven bohatý program, vystoupily děti z mateřské školy, základní školy a základní umělecké školy, zajímavé bylo vystoupení kouzelníka, svou techniku představili i hasiči Město Albrechtice. V závěru odpoledne proběhl koncert Marka Ztraceného.

Celý den byl zakončen večerní diskotékou s DJ Romanem Pastorkem.

Fotogalerie s 80 obrázky je k dispozici ZDE

Datum vložení: 5. 6. 2013 0:00