Nový územní plán města Město Albrechtice

V devátém měsíci 2011 město Město Albrechtice zahájilo přípravu nového územního plánu města Město Albrechtice.

Nový územní plán města Město Albrechtice

Město Město Albrechtice v devátém měsíci 2011 zahájilo přípravu nového územního plánu města Město Albrechtice podepsáním smlouvy s Urbanistickým střediskem Ostrava, s.r.o.. Poslední územní plán byl pro město zpracován a odsouhlasen v roce 1996 respektivě změna č.1 v roce 2006 a změna č.2 v roce 2010.

Do konce roku 2012 byly dokončeny rozbory a průzkumy stávajícího stavu v území, a v letošní roce bude zpracován návrh nového územního plánu pro město, V termínu od prosince 2013 až února 2014 bude tento návrh projednáván s fyzickými i právnickými osobami. Pro naše město včetně místních částí, vykonává působnost ve věcech územního plánování Městský úřad Krnov, odbor regionálního rozvoje.   Pořizovatelem územního plánu je město Město Albrechtice.

Upozorňujeme fyzické i právnické osoby, že chystaná změna územního plánu se může dotknout zájmu všech vlastníků nemovitostí v katastru města a okolních místních částí. Proto se můžete seznámit se současným stavem a navrhnout změny do nového územního plánu již v tomto roce a to na Městském úřadě v Městě Albrechticích, odboru územního plánování a stavebního řádu. Samostatný návrh nového územního plánu bude projednáván až v v roce 2014.

Ing. Dušan Vopelka, vedoucí odboru stavebního úřadu a územního plánování

Pro zobrazení novely stavebního zákona klikněte ZDE.

Datum vložení: 18. 3. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2017 23:07