Osazení opravených bran hřbitova

Ve středu 13. května 2015 byly na hřbitově v Albrechticích osazeny opravené brány

Osazením zrekonstruovaných bran pokročily práce na celkové opravě bran a mechanizmu zavěšení do hřbitovní zdi. Po zimním období došlo k vychýlení hřbitovní zdi na hřbitově v Městě Albrechticích, což způsobilo, že obě brány nebylo možné zavřít. Ve středu 13. května 2015 byly do hřbitovní zdi usazeny nové nastavitelné závěsy a do země zabetonovány podpůrné nastavitelné panty. Toto nastavitelné zavěšení umožní při dalším pohybu sloupků a zdí plynule nastavovat vzájemnou polohu zavíracího mechanizmu bran. Při té příležitosti byla všechna 4 kovaná  křídla obou hřbitovních bran zrekonstruována.

Po dozrání betonové směsi, které potrvá asi jeden měsíc, bude provedeno finální seřízení zavírání křídel obou bran.

brána1 brána 3 brána 1

Datum vložení: 14. 5. 2015 0:00