Páteční kontrolní dny

V pátek 28. července 2012 proběhly kontrolní dny na kompostárně a školní kuchyni základní školy...

Do měsíce budou ukončeny dvě investiční akce města a to rekonstrukce škoní kuchyně a jídelny místní základní školy a kompostárny. Kuchyň základní školy bude zprovozněna tak, aby ji mohli využívat žáci od začátku školního roku 2012/13. Nyní jsou dokončeny stavební práce. Nyní zbývá osadit ke všem přívodům a přípojkám nové sporáky, ohřívače, konvektomaty a další pořebné gastropříslušenství. Školní jídelna je již také hotová - zbývá zde nastěhovat  židle a stoly.

šj1

šj2

šj3šj4šj5

Na kompostárně je již hotová nádrž na vodu o objemu 150 m3 a také montovaná garáž pro mechanizační prostředky kompostárny. Poslední velkou stavební akcí bude vybetonování celé plochy podkladovým betonem, na který po zatvrdnutí bude nanesena asfaltová vrstva.

Datum vložení: 30. 7. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2017 23:08