Pieta k uctění památky za zemřelé dobrovolné hasiče

Příslušníci Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje a příslušníci Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru ČR uctí památku dobrovolným hasičům.

Příslušníci Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje a příslušníci Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru České republiky uctí v neděli 19. 9. 2021 památku dvou hasičů Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Koryčany zemřelých při výbuchu rodinného domu v Koryčanech dne 15. 9. 2021.

Pietu vyjádří vyvěšením černých vlajek na všech budovách Hasičského záchranného sboru České republiky, vyjetím techniky před stanice se zapnutým výstražným světelným zařízením (bez zvukového signálu), nastoupením jednotek v zásahovém stejnokroji a minutou ticha od 12.00 hod do 12.01 hod. V obdobném rozsahu uctí památku zemřelých hasičů příslušníci Hasičského záchranného sboru České republiky v celé České republice.

Datum vložení: 17. 9. 2021 13:36
Datum poslední aktualizace: 17. 9. 2021 13:42