Pocitová mapa města

V rámci zpracování nového Strategického plánu rozvoje Města Albrechtic jsme pro vás připravili pocitovou mapu.

Vážení občané,

v rámci zpracování nového Strategického plánu rozvoje Města Albrechtic jsme pro vás připravili pocitovou mapu. Jejím cílem je zjistit, jak se vám občanům v našem městě žije, kde vidíte jeho přednosti, kde naopak problémy nebo jaké území by se mělo dále rozvíjet.

Svůj názor můžete vyjádřit tak, že na pocitové mapě označíte konkrétní místo (bod) z hlediska toho, co ve vás vyvolává. Pocitová mapa pro tvorbu strategického plánu představuje důležitý způsob toho, jak v budoucnu přistupovat k rozvoji jednotlivých lokalit ve městě. Vaše podněty tak přispějí ke zkvalitnění výsledné podoby nového strategického dokumentu města.

Pocitovou mapu naleznete na tomto odkaze. Občané, kteří nemají možnost, mohou přijít vyplnit pocitovou mapu osobně na podatelnu Městského ´úřadu Město Albrechtice.

Více informací o tvorbě Strategického plánu rozvoje Města Albrechtice se dozvíte zde.

Datum vložení: 14. 10. 2021 11:06
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2021 12:37