Pozvánka na letní kino

Rádi bychom vás pozvali na promítání letního kina na Fotbalovém hřišti Město Albrechtice.

Promítání letního kina v našem městě

Rádi byste zažili atmosféru letního kina? U nás ve městě máte jedinečnou příležitost, a to hned třikrát. Město Město Albrechtice se společně s Fotbalovým andělem rozhodlo uspořádat tuto jedinečnou akci a zároveň tak pomoct vybranému dítěti.

Srdečně vás tímto zveme na všechna tři promítání, která se uskuteční na Fotbalovém hřišti Město Albrechtice. Zajištěno je i bohaté občerstvení, tak neváhejte přijít do areálu hřiště již od 18. hodiny. Vstupné je doborovolné. Výtěžek z něj bude následně věnován prostřednictvím Fotbalového anděla konkrétnímu dítěti.

První představení proběhne v sobotu 18. 7. 2020. Promítat se bude svěží česká komedie Ženy v běhu z roku 2019. V hlavní roli účinkuje například Zlata Adamvoská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Ondřej Vetchý či Jenovéfa Boková.  Komedie zaručeně pobaví širokou veřejnost.

Druhé promítání proběhne v sobotu 1. 8. 2020. Film Jumanji 2 (Jumanji: Další level) je určený pro děti a dospívající, ale zaujme i dospělé. Jedná se o akční, dobrodružnou komedii z roku 2019, kde se v hlavní roli objevuje Dwayne Johnson.

Třetí promítání se uskuteční v sobotu 15. 8. 2020. Odvysílána bude komedie s názvem Jsem božská. Jedná se o film z roku 2018, kde v hlavní roli hraje známá stand up komička Amy Schumer.

Všechny filmy se začnou promítat kolem 21. hodiny, poté až se setmí. S sebou doporučujeme teplé oblečení, deku, polštář či křesílko.

Těšíme se na vaši účast!

Datum vložení: 16. 7. 2020 15:21
Datum poslední aktualizace: 16. 7. 2020 15:21