Rovnou na obsah Rovnou na menu
Město Albrechtice

Prázdniny v plném proudu! Na Letních slavnostech ve Městě Albrechticích vystoupili celebrity z Eurovize i rapper Kali

Vesna, Karol a Kvído nebo rapper Kali. Letní slavnosti nabídly v pátek 5. července návštěvníkům fotbalového hřiště tak široký hudební zážitek, že uspokojily vkus téměř každého účastníka.

A to včetně těch nejmenších, kteří si v odpoledních hodinách užili představení plné originálních českých písniček.

Celou akci zahájily mladší a starší děti z tanečního oddílu TJ. Hned po nich vystoupila v 16:00 hudební dvojice Karol a Kvído. Program pokračoval v 18:00 kapelou VESNA, kterou proslavila účast na Eurovision Song Contest 2023 s písní My Sister’s Crown. Oblíbený song zazněl i na pódiu fotbalového hřiště a ke zpěvu se přidali i dobrovolníci z publika.

Úderem 20:00 pak zazpívala talentovaná Viktorie Smolíková, která zvládla skvěle zaimprovizovat a vyplnit tak malou časovou prodlevu dalšího účinkujícího. Program završilo slovenské hip-hopové duo rapper Kali a DJ Peter Pann. Úderem prvního beatu se atmosféra Letních slavností proměnila v perfektně našlapaný rappový koncert. „Stálo za to si na Kaliho počkat,“ zhodnotil nadšeně jeden z účastníků.

Už tradičně pak děti mohly v průběhu dne navštívit spoustu oblíbených atrakcí – kolotoče, skákací hrady, střelnici, autodrom, malování na obličej či mobilní planetárium. Osvěžení zajistili hasiči s pěnou a doplnění energie nabízely stánky s grilovanými specialitami, pizzou či vychlazenými drinky.

Datum vložení: 10. 7. 2024 8:18
Datum poslední aktualizace: 15. 7. 2024 15:54

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu