Pronájem nebytového prostoru

Město nabízí k pronájmu nebytové prostory na nám. ČSA. Mohou být využity jako kancelář či prodejna.

Město Město Albrechtice zveřejňuje záměr pronájmu nebytového prostoru na nám. ČSA 15. Jedná se o nebytový prostor - prodejna (mimo prodeje zboží se zvýšenou požární zátěží) v I. NP o velikosti cca 36,06 m2 s vlastním plynovým topením.

Základní smluvní měsíční nájemné bude stanoveno dle účelu užívání, které je rozlišeno do dvou skupin A, B. Sazba u skupiny B (kanceláře, banky, směnárny, pojiš´ťovny) stanoveno min. ve výši 90 Kč/m2. Sazba u skupiny A (prostory určené k podnikání) je stanovena min. ve výši 57 Kč/m2. V případě více zájemců budou nabídky vyhodnoceny obálkovou metodou.

Zájemci o pronájem prostor zasílají své žádosti do 22. 4. 2021 na adresu městského úřadu nebo osobně na ji zanesou osobně na odbor vnitřních věcí Městského úřadu Město Albrechtice.

Více informací poskytne p. Trávníčková na tel. 777 739 560.

Datum vložení: 14. 4. 2021 12:49
Datum poslední aktualizace: 14. 4. 2021 13:02