První promítání kina

Česká komedie Ženy v běhu rozesmála celé hřiště.

Ženy v běhu rozesmály celé hřiště

V sobotu 18. července proběhlo první promítání letního kina na Fotbalovém hřišti Město Albrechtice. Celou akci uspořádalo město Město Albrechtice ve spolupráci s Fotbalovým andělem a výtěžek z dobrovolného vstupného věnovalo Jiříkovi, který bojuje s akutní lymfoblastickou leukémií.

Lidé se začali na hřišti scházet už po 20. hodině. Ani nepříznivá situace týkající se pandemie koronaviru a vytrvalý déšť neodradili zhruba 70 návštěvníků, kteří se přišli podívat na první promítání letního kina. Celou akci zahájila starostka města přivítáním všech diváků a losovací soutěží, při které obdarovala čtyři návštěvníky dárkovými předměty. Poté už přišla na řadu komedie Ženy v běhu. V hlavní roli se představila například Zlata Adamovská či Ondřej Vetchý. Po skončení se z publika ozvalo i hlasité poděkování a potlesk. Další promítání letního kina proběhne opět na místním hřišti v sobotu 1. srpna od 21 hodin. Tentokrát je připravena akční komedie Jumanji: Další level vhodná pro děti i dospělé.

Datum vložení: 20. 7. 2020 15:26
Datum poslední aktualizace: 9. 8. 2020 10:35