Rekonstrukce veřejného osvětlení v části města je ukončená

Na ulici Osvobození a na autobusovém nádraží je v provozu nový systém veřejného osvětlení

V úterý 21. října 2014 večer se poprvé rozsvítily nové lampy veřejného osvětlení na ulici Osvobození a autobusovém nádraží.  Při té příležitosti se zbudovalo zcela nově veřejné osvětlení  i na ulici Zámecká. V rámci kompletní rekonstrukce byly nově položeny zemní kabely v délce zhruba 2 kilometry, jsou připraveny kabeláže i na nasvícení přechodů u autobusového nádraží. Dále se položilo zhruba 1000 metrů plastikových chrániček, do kterých se v případě potřeby zafouknou optické kabely. Úplně nové jsou i výškové ocelové sloupy, výložníky a svítidla, která v hluboké noci sníží svou spotřebu elektrické energie o 30%. Po ukončení všech výkopových prací byla provedena kompletní rekonstrukce chodníků na frekventované ulici Osvobození.

Poslední etapou rekonstrukce bude odstranění starých sloupů veřejného osvětlení.

osvětlení autobusák

VO autobusák