SLPT Valašský vojvoda opět nezklamal

V sobotu 7. 1. vystoupil před kompletně vyprodaným sálem na zámku v Linhartovech SLPT Valašský vojvoda z Kozlovic.

V sobotu 7. ledna se veřejnosti poprvé v letošním roce otevřely brány zámku v Linhartovech. V jeho nově zrekonstruovaných prostorách byl uspořádán Novoroční koncert. Po úvodním slově kastelána Jaroslava Hrubého a místostarosty Martina Špalka vystoupil před kompletně vyprodaným sálem soubor lidových písní a tanců Valašský vojvoda z Kozlovic, který předvedl své taneční a pěvecké umění spolu s vlastní cimbálovou muzikou. Jejich umění již po mnoho let baví tisíce diváků a posluchačů po celém světě.

Novoroční koncert byl skvělým lákadlem na nadcházející sezónu na zámku v Linhartovech, která bude zahájena již 29. dubna 2023.

Veliké poděkování patří, kromě souboru Valašský vojvoda, kastelánovi panu Hrubému a všem dalším příznivcům, kteří se na zorganizování akce podíleli. Děkujeme také vám všem přítomným za návštěvu a těšíme se v nové turistické sezóně na zámku v Linhartovech.

Datum vložení: 10. 1. 2023 10:15
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2023 10:15