Soutěž na téma „Zajímavé historické objekty Albrechticka“

Pro velký ohlas výtvarné soutěže konané pod názvem „Ladovská zima“ z počátku tohoto roku se bude konat další na téma "Zajímavé historické objekta Albrechticeka".

Soutěž na téma „Zajímavé historické objekty Albrechticka“

Do soutěže se mohou zapojit všechny děti ze škol v Městě Albrechticích, tj. Základní školy  z ulic Opavická, Hašlerová a rovněž i z Mateřské školy.

Přihlásit se mohou i dospělí zájemci, kteří budou soutěžit ve zvláštní kategorii. Nejzdařilejší výtvarné práce pak budou představeny v kostele na výstavě, jež začne 24. 5. 2013 u příležitosti „Noci kostelů“ a bude pokračovat až do 9. června 2013. Poté proběhne vyhodnocení a předání cen vítězům.

Pro všechny malé i velké zájemce se ještě před soutěží nabízí možnost setkání s malířem panem Zdeňkem Kurečkou z Města Albrechtic. Přijďte v pátek 19. dubna 2013 ve 14 hodin do výtvarné učebny Základní školy na ulici Opavická, kde se zábavnou formou seznámíte se základními pravidly pro malbu a kresbu historických objektů.

Další informace o tomto výtvarném setkání vám ráda sdělí paní učitelka Irena Santariusová. Do soutěže se můžete také přihlásit elektronicky prostřednictvím e-mailové adresy irena.santariusova@zsma.cz.

Další informace na http://zsma.cz/clanek/setkani-s-vytvarnikem.

Zdroj: www.zsma.cz

Datum vložení: 12. 4. 2013 0:00