Tvorba strategického plánu

Stále je možné zapojit se do dotazníkového šetření, které je součástí tvorby Strategického plánu Města Albrechtic.

V červnu roku 2021 Město Albrechtice zahájilo zpracování Strategického plánu Města Albrechtic na období do roku 2030. Nový dokument by měl být k dispozici na začátku roku 2022. Záměrem města je do tvorby strategie zapojit širokou veřejnost. Proto bylo vytvořeno krátké dotazníkové šetření, které je k dispozici na tomto odkaze. Vaše aktivní účast v rámci tohoto šetření nám velmi pomůže k vytvoření strategie, jejíž výslednou podobu tak můžete svým názorem ovlivnit. Budeme rovněž rádi za Vaše další podněty, myšlenky a vize, které nám v rámci tohoto průzkumu sdělíte. Dotazník bude možné vyplnit také v papírové podobě na městském úřadě, v knihovně a v domě s pečovatelskou službou.

Datum vložení: 11. 8. 2021 12:59
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2021 13:20