Vánoční koncert s ohňostrojem

Tradičně na konci roku pořádá město v místním kostele vánoční koncert zakončený ohňostrojem.

Tradičně na konci roku pořádá město ve spolupráci s místní římskokatolickou farností Vánoční koncert. Letos se koncert uskutečnil v pondělí 29. prosince 2014, kde se posluchačům představil Dívčí pěvecký sbor Ars Voce při Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole v Krnově v čele se svým zakladatelem Kamilem Trávníčkem. Jako host s krnovským sborem vystoupil Jíří Krušina.
Hlavní hvězdou koncertu byla známá operní sólistka Slezského divadla v Opavě mezzosopranistka paní Ilona Kaplová, která je držitelkou ceny Thálie v kategorii operní zpěv.  Během koncertu v kostele si posluchači zanotovali hodně známých melodií, které jsou běžně hrávájí rádia nebo televize. Jelikož máme čas vánoční, proto si na závěr  všichni účinkující zazpívali i s návštěvníky koncertu několik známých koled.

Po ukončení koncertu se občané podívali na velkolepý ohňostroj, který odborná firma bezpečně odpálila  na náměstí.

koncert koncert koncert
koncert koncert ohňostroj