Zastupitelé navštívili měšťanský dům

V souvislosti s opravou spodního podlaží budovy se musí definitivně rozhodnout, jak bude využito první patro.

V pondělí 25. února 2013 se uskutečnila exkurze zastupitelů do rekonstruovaného měšťanského domu na náměstí. Během dvou měsíců bude provedena úplná rekonstrukce přízemních prostor s tím, že se vyvedou všechny rozvody vody elektrické energie, odpady, topení a datová kabeláž do přesně definovaných míst v nadzemním podlaží. Uvažuje se o zřízení větší společenské místnosti a malého salónku. Návrhy několika variant dispozičního řešení budou pro zastupitele k dispozici v nejbližsí době.  Měšťanský dům je i rodný dům významného žurnalisty Františka Gela, nemělo by zůstat pouze u pamětní desky u vchodových dveří do měšťanského domu.

Bližsí informace o Frantisku Gelovi najdete ZDE nebo ZDE

gel